Yukarı Çık
ETKİNLİKLER

YENİ BAŞKAN ALİ BİLAL ARDIÇ

19.03.2022
Seçime katılım gösteren üyelerin yüzde 70'inin oyunu alan Ali Bilal Ardıç önderliğindeki mavi liste iki dönem üst üste TÜRSAD’ı yöneten yönetim kuruluna karşı bir seçim zaferi kazandı.
TÜRSAD(Otel Satınalma Yöneticileri Derneği)'nde seçim heyecanı yaşandı. Dernek binasında gerçekleşen genel kurulda dernek yeni başkanı ve yönetim kurulu üyeleri seçildi.

Yaklaşık 10 milyar TL işlem hacmi gerçekleştiren otel satınalma yöneticilerinden oluşan TÜRSAD büyük  bir heyecanla yeni yönetim kurulunu belirledi.
 
19 Mart 2022 tarihinde çok sayıda üyenin hazır bulunduğu genel kurul toplantısında divan kurulu seçildikten sonra adaylar konuşmalarını gerçekleştirdi. Başkanlık için yarışan iki aday da katılım gösteren üyelere teşekkürlerini ilettiler.
  
YENİ BAŞKAN ALİ BİLAL ARDIÇ

Seçime katılım gösteren üyelerin yüzde 62’sinin oyunu alan Ali  Bilal Ardıç önderliğindeki mavi liste iki dönem üst üste TÜRSAD’ı yöneten yönetim kuruluna karşı bir seçim zaferi kazandı.

Teşekkür konuşmasında kendisini destekleyen ve TÜRSAD’a üye olan tüm üyelere teşekkür eden Ali Bilal ARDIÇ şeffaf ve hesap verilebilir bir yönetim anlayışı ile TÜRSAD’ı daha ileri götüreceklerini dile getirdi. TÜRSAD’ın büyük bir aile olduğunu söyleyen ARDIÇ, TÜRSAD hakettiği güce kollektif çalışmalarla kavuşacak ve Türkiye’de turizm adına söz söyleyen bir kurum olacaktır dedi.