Yukarı Çık
ETKİNLİKLER

'Hijyen tüneli' turizm fuarının gözde ürünü oldu

04.05.2021
Yerli ve yabancı 120 firmanın katılımıyla Antalya'da düzenlenen 3. Türkiye Turizm Tedarik Fuarı'ndaki talepler, otellerin salgın nedeniyle satın alma kalemlerinde öncelik sırasını değiştirdiğini gösterdi.

TÜRSAD, 3. KEZ SEKTÖRÜ BULUŞTURDU

02.04.2021
Türkiye’nin önemli fuar ve toplantılarına imza atan Antalya, büyük bir organizasyona daha ev sahipliği yaptı. Otel Satınalma Yöneticileri Derneği'nin düzenlediği Türkiye Turizm Tedarik Fuarı'nın 3. sü, 24- 27 Mart tarihleri arasında Antalya Kundu'da bulunan Royal Seginus Otel’de gerçekleştirildi. Sektöründe öncü 119 firmanın katıldığı fuarda bin 500 den fazla marka yer aldı. 7 milyarlık ticari iş hacmi gerçekleştirme hedefine ulaşılan fuarı, 5 bin 10 profesyonel ziyaret etti.

Turizm Tedarik Fuarı 24-27 Mart'ta Royal Seginus Hotel'de

05.03.2021
Değerli çözüm ortaklarımız, TÜRSAD ailemiz ve Turizm Sektör Temsilcilerimiz;

TÜRSAD Üyelerinin Sağlığı Andolu Hastaneler Grubuna Emanet

05.03.2021

TÜRSAD üyelerinin göz sağlığı Dünyagöz' e emanet

23.02.2021
TÜRSAD Başkanı Bülent Bilgiç'in imzaladığı protokolle TÜRSAD üyeleri avantajlı olarak Dünyagöz hizmetlerinden yararlanabilecektir.

TÜRSAD ve Milliyet Gazetesi dev iş birliği

20.01.2021
Dünya Turizm Sektöründeki kıymetli konumumuzla ülkemizin gururu turizm sektörümüzü, daha da ileri götürmek için çalışmaya devam ediyoruz.

TÜRSAD ve Anadolu Hastaneleri arasında Sağlık Protokolü imzalandı

15.01.2021
Antalya Anadolu Hastaneleri ile TURSAD arasında tüm TURSAD üyelerinin ve üyelerin birinci derece yakınlarının ayrıcalıklı sağlık hizmeti almasını amaçlayan protokol imzalandı. Gerçekleşen protokol anlaşmasına Antalya Anadolu Hastaneleri adına Pazarlama ve İletişim Direktörü Özge Üngüt, TURSAD adına ise Yönetim Kurulu Başkanı Bülent BİLGİÇ imza attı.

Turizme TÜRSAD Desteği

05.10.2020
TÜRSAD Otel Satınalma Yöneticileri Derneği, turizm sektöründe çalışan üyelerinin sorunlarına çözüm bulabilmek adına kurulmuştur. Her geçen gün yapmış olduğu başarılı çalışmalarla adından söz ettiren derneğin yönetim kurulu başkanı Bülent Bilgiç, Harem’s Life’ın sorularını yanıtladı.

Antalya Valisi Ersin YAZICI'yi ziyaret ettik

21.07.2020
TÜRSAD olarak Antalya Valisi Sayın Ersin YAZICI'yı makamında ziyaret edip, yeni görevinde başarılar diledik.

Ortak Akıl ile Tarımda Ar-Ge Projesi

15.07.2020
ASKON Antalya olarak başlatılan Tarım’da Ar-Ge Projesinin 2.toplantısı TURSAD (Turkiye Otel Satınalma Yoneticileri Derneği) ev sahipliğinde gerçekleşti. Konu Başlığı “Maliyet Arttırıcı Unsurlar ve Sektörlerce Belirlenecek Kalite Standartları” olan toplantıda Antalya Tarımı ve Ekonomisi üzerinde istişarelerde bulunuldu.