Yukarı Çık
ETKİNLİKLER

TÜRSAD ve Milliyet Gazetesi dev iş birliği

20.01.2021
Dünya Turizm Sektöründeki kıymetli konumumuzla ülkemizin gururu turizm sektörümüzü, daha da ileri götürmek için çalışmaya devam ediyoruz.
Tüm turizm bileşenleri olarak pandemiye rağmen, geçen yıl ülkemize ciddi bir döviz girdisi sağladık. Üstelik sertifikasyon programını da dört dörtlük uygulayarak, misafirlerimizden tam puan aldık. 
 
İçinde bulunduğumuz şartlarda çalışmaya, misafirlerimizi ağırlamaya, istihdam sağlamaya ve siz değerli çözüm ortaklarımızla da ticari hacim yaratmaya hep birlikte devam edeceğiz. 
 
Bu bağlamda Milliyet Gazetesi Turizm ve Ekonomi bölümünde ulusal platformda yayınlanan "Turizme Bakış" sayfası için bir işbirliği geliştirdik. Sayfanın Yazarı Değerli Turizm Dostu Sayın Aşkın Koç ile her hafta Türkiye baskısında yayınlanacak şekilde, siz değerli çözüm ortaklarımızla birlikte yapılacak röportajlar yayınlanacaktır. 
 
Röportajlarınız ve reklamlarınız TÜRSAD ile yapılan anlaşma çerçevesinde avantajlı fiyatlar uygulanacaktır. İş birliğimizin hayırlı olmasını diler, sektöre ve markanıza faydalı olmasını temenni ederim.
 
Sevgi ve Saygılarımla
 
Bülent BİLGİÇ 
TÜRSAD Yönetim Kur.Bşk.