Yukarı Çık
ETKİNLİKLER

Antalya Turizm Fuarında TÜRSAD farkı

07.11.2019
Yirmi yıl aradan sonra Antalya’nın Turzim fuarı parolası ile 27 Ekim tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açan Antalya Turizm fuarında Türsad fark yarattı.

Turizmin birbirinden farklı paydaşlarını biraraya getiren Antalya Turizm fuarında, Türsad ailesi workshop komitesinde yer aldı. Türsad Yönetim kurulu başkanı Bülent Bilgiç ve on üç yönetim kurulu üyesi ile birlikte hazır bulunan Otel Satın Alma Yöneticileri Derneği yöneticileri, bir yandan sektör hakkında merak edilen soruları cevaplarken diğer yandan da katılımcılara tecrübelerini aktardılar.  Yönetim kurulu başkanı Bülent Bilgiç’in Cumhuriyet Bayramın 96.Yılı nedeniyle Atatürk ve Silah arkadaşlarına saygı konuşması ile başlayan Workshop komitesi yönetim kurulu üyelerinin kısa sunumları ile devam etti.
Cumhuriyet Bayramının 96. Yılı nedeniyle Türsad ailesinin organize ettiği muhteşem Cumhuriyet Bayramı kutlaması yapıldı. İzmir Marşı eşliğinde dev Türk bayrağı ile dakikalarca Cumhuriyet coşkusunu yaşayan katılımcılar Türsad Yönetim kurulu Başkanı Bülent Bilgiç ve Türsad ailesine teşekkür etti.