Yukarı Çık
ETKİNLİKLER

TURİZMİ GELİŞTİRMEK ORTAK HEDEFİMİZ

18.06.2019
Otel Satın Alma Yöneticileri Derneği (TÜRSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bilgiç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti
31 Mart’ta yapılan yerel seçimler sonrasında tüm belediye başkanlarını teker teker tebrik ziyaretleri gerçekleştiren Türsad, ipi göğüsleyerek Kemer Belediye Başkanlığına seçilen Necati Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.
 
Ziyaret karşısında memnuniyetini dile getiren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Türsad ile turizmi geliştirmek, bir adım öteye götürmek adına iş birliğine açığız, turizmi geliştirmek ortak hedefimiz” dedi.
 
Turizmin masaya yatırıldığı ziyarette Türsad başkanı Bülent Bilgiç, “Antalya’da turizmin lokomotif ilçesi ve gözbebeği konumunda olan Kemer Belediyesi ile iş birliklerine açık olduklarını dile getirirken,” sadece Turizm alanında değil aynı zamanda Sosyal projelerde de Kemer Belediyesinin yanında olacağız” dedi.
 
Ziyaret, Başkan Bülent Bilgiç’in TÜRSAD Yönetim Kurulu adına Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na plaket takdimi ve anı fotoğrafı çekimi ile son buldu.