Yukarı Çık
ETKİNLİKLER

TÜRSAD’DAN BABALAR GÜNÜNE ÖZEL KUTLAMA

16.06.2019
Türsad Babalar Günü heyecanını Huzur Evinin kıdemli misafirleri ile birlikte yaşadı.
Otel Satın Alma Yöneticileri Derneği bu yıl 16 Haziran’da kutlanan Babalar Gününü Alanya Huzur evinin kıdemli misafirleri ile birlikte kutladı.

Türsad Öncülüğünde düzenlenen etkinlikte Huzur Evinde yaşamlarını sürdüren kıdemli misafirler hoş dakikalar geçirerek gönüllerince eğlendi. Etkinlikte pasta kesimi gerçekleştirilirken, Huzur evinin kıdemli misafirlerine Türsad Yönetimi adına Başkan Bülent Bilgiç çeşitli hediyeler taktim etti. Hediyeler ve özel organizasyon dolayısı ile duygulanan Huzur evinin kıdemli misafirleri Türsad Derneği Adına Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bilgiç’e “Bazılarımızın evlatlarının bile düşünmediği bu özel günde yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Bundan sonra sizler bizim birer evlatlarımızsınız, bizleri çok mutlu ettiniz” diyerek duygularını dile getirdiler.

Hemen hemen her özel günde hassasiyet gösterdiklerini dile getiren Türsad Yönetim kurulu Başkanı Bülent Bilgiç,” Babalar gölgelerinde dinlendiğimiz koca çınarlardır. Bizlerin en büyük kahramanları, hayatlarımızın en özel koruyucularıdır. Bugün burada Koca Çınarlarla bir araya gelerek bu özel duyguları yeniden yaşamalarını istedik. Bu vesile ile tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Etkinliklerin ardından Huzur Evi yetkilileri Türsad adına Dernek Yönetim Kuruluı Başkanı Bülent Bilgiç’e Huzur Evi’ne yapmış oldukları katkılardan dolayı plaket taktim etti.