Yukarı Çık
ETKİNLİKLER

TÜRSAD ULUSAL MAGAZİN GÜNDEMİNDE

09.04.2019
Türkiye otel satın alma yöneticileri derneğinin kuruluşunun 1 yılı dolmadan gerçekleştirdiği lansman ulusal basının da gündeminde.
Gündüz eğitimler ve farklı aktivitelerle zaman geçiren katılımcılar akşamları ise Ebru Yaşar ve Haluk levent konserleri ile eğlendi. Renkli dakikaların yaşandığı konserler Türkiye’nin magazin gündemini tutan Show Tv de yayınlanan “Cumartesi Sürprizi” ve kanal D’de yayınlanan “Son Moda” programlarında geniş yer aldı.
 
İlk gecesinde Ebru Yaşar’ın sahne aldığı konserler serisinde eğlenceli dakikalar yaşandı. Katılımcılar adına Ebru Yaşar ‘a çiçek sunmak için sahneye çıkan Türsad Başkanı Bülent Bilgiç ile Ebru yaşar arasında keyifli bir sohbet yaşandı. Türsad ailesi ile birlikte olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu dile getiren Ebru yaşar “son derece karizmatiksiniz, saçlar gidince Beylerde ayrı bir karizma geliyor” diyerek Dernek Başkanı Bülent Bilgiç’e zor dakikalar yaşattı aynı zamanda soruları ile terleten Ebru Yaşar “Başkanım Bekar mısınız? “Diye sorunca salondan kahkahalar yükseldi. Keyifli sohbetin ardından Başkan Bilgiç ile selfie çektiren Ebru yaşar misafirlere unutulmaz bir gece yaşattı.
 
Türsad’ın misafirleri arasında ikinci gece muhteşem bir konsere imza atan Haluk Levent vardı. Başkan Bülent Bilgiç “satın almanın da bir vicdan hareketi olduğu belirterek Haluk Levent’in kurucusu olduğu iyilik platformu olan “Ahbap ile Türsad’ın paydaş olmasını istedi. Bundan büyük mutluluk duyan Haluk Levent Başkan Bilgiç ile hatıra fotoğrafı çektirdi.